O nás

 „Spája nás diabetes“ vyjadrujeme spolupatričnosť diabetikov i nediabetikov, lebo životospráva nás diabetikov vplýva na celú komunitu, v ktorej žijeme.

Asociácia diabetikov Slovenska

Sme občianske združenie Asociácia diabetikov Slovenska – pacientská, charitatívna a humanitná organizácia.

 Združujeme ľudí s diagnózou diabetes mellitus – diabetikov, ich rodinných príslušníkov a sympatizantov bez rozdielu národnosti, politickej príslušnosti a vierovyznania.

800+

Ads Členov

20

Skúsených odborníkov

Prečo si vybrať nás

ADiaS je členom Asociácie na ochranu práv pacientov (AOPP), ktorá je zastrešená European Patients Forum (EPF) a International Alliance of Patients‘ Organizations (IAPO).

Asociácia diabetikov Slovenska vznikla z vedomia, že nás diabetikov zo dňa na deň rapídne pribúda. Z toho vyvstáva nutnosť hlbšie oboznamovať samotných diabetikov, ich známych aj širokú verejnosť s problematikou diabetes mellitus – cukrovky.

PÁČI SA VÁM ČO ROBÍME?

Podporte nás, aby sme mohli pomáhať aj naďalej.

Ďakujeme všetkým, ktorí tento rok a v minulosti prispeli na činnosť združenia alebo sa sa podieľali na príprave podujatí.

Chcem poukázať 2 % z dane

Sme zaregistrovaní v Zozname prijímateľov 2 %. Názov: Asociácia diabetikov Slovenska Právna forma: občianske združenie Rok: 2020 Dátum registrácie: 11.12.2020 12:29:18 Evidenčné číslo: 13017/2020 IČO: 42264634 Ulica: Sibírska 1598/19 Mesto: Bratislava - Nové Mesto PSČ: 83102 Bankový účet: SK6009000000005175181723, Slovenská sporiteľňa, a.s.

Som lekár, chcem prednášať

Ste diabetológ, prípadne iný odborník a máme chuť prednášať pre diabetikov na niektorom z podujatí ADiaSu? Budeme veľmi radi, prosím kontaktujte nás.

Ako využijeme darované peniaze

Peniaze použijeme na úhradu nájomného a súvisiacich výdavkov, ako energia, kúrenie, atď. Použijeme ich na kancelárske vybavenie a miestnosť, kde sa budeme stretávať, robiť besedy, verejné merania glykémie, prednášky, poskytovať poradenstvo a rokovať s partnermi.